Portfolio Sayfam


Tam olarak geçen yıl bu vakitlerde ‘yapım aşamasında’ sayfasından bıkmamdan dolayı, basit bir portfolio sayfası hazırladım ama sonradan üşengeçlik yapıp son düzeltmeleri yapmayıp yayınlamadım. Hatta kullanmaktan vazgeçmiştim bile.

Geçenlerde ise boşa gitmesin  diye ve site boş durmasın diye bunu yayınlama kararı aldım.

Yavaş yavaş yaptıklarımı yüklemekteyim. Ortaya karışık bir portfolio sayfası oldu.

Flash ActionScript3.0 ile yaptım, veri tabanı olarak da şuan kullandığım WordPress blogunu kullandım. Yani şu yazımda bahsettiğim çalışmam gibi Flash + WordPress oldu.

SWF Address(Nedir bilmeyenler için, örneğin; http://www.aliogul.com/#/About/ gibi) ile ilgili bazı tarayıcılarda sorun olabilir. Sorun yaşayanlar bildirirse sevinirim.

http://www.aliogul.com

Teşekkürler


2 responses to “Portfolio Sayfam”

 1. SWFAdress de bir sorun var foward – back yaptığımda istediğim sayfaya ulaşamıyorum. Yani eğer portfolio dan contact sayfasına oklar ile gitmeye çalıştığımda gitmiyor. Sanırım EnterFrame ile sağlıyorduk bunu ?

  • Hmm tamamen gozumden kacmis. Hic de denememistim sagol soyledigin icin.
   Yaptim simdi.

   Hayir EnterFrame’e gerek yok cunku zaten SWFAddressEvent.CHANGE o islevi goruyor. Zaten SWFAddressEvent.CHANGE ile olusturdugum fonksiyonda bir kac kontrolu eklemeyi unuttugum icin geri ileri olmadi.

   Elim degmisken yapisini da degistirdim. Ancak hala portfolio swf addresste geri degil de ileri butonu sorunu olabilir. Ona daha sonra bakacagim.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: